Producenci
Zaloguj się
Mikrofon z podstawką Defender MIC-111
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Defender |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Mikrofon przewodowy DEFENDER MIC-111 |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedia |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20Hz - 13kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na statywie/podstawce |
| Czułość mikrofonu | -54 dB +/-3dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.50 m |
| Impedancja (Om) | 2.2 |
| Kolor | Szary |
| Opakowanie | Blister |
| Informacje dodatkowe | Wyginany, metalowy statyw typu gęsia
szyja; Szybka instalacja, nie wymaga sterowników. |