Producenci
Zaloguj się
Monitor LCD 27" DELL S2721HGFA 2xHDMI DP
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | DELL |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Okres gwarancji w miesiącach | 36 mc-y |
| Miejsce serwisowania | ENTER |
| Opis ogólny | Monitor Dell 27" S2721HGFA (210-BFWN) 2xHDMI DP |
WYŚWIETLACZ | |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0.310 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
TECHNICZNE | |
| Touch | Nie |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
ZŁĄCZA | |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe; HDMI x 2; DisplayPort. |
ZUŻYCIE ENERGII | |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Klasa energetyczna | E |
FIZYCZNE | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 608 x 393 x 190 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, zasilający), instrukcja |
| Informacje dodatkowe | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington
Lock); Zakrzywienie ekranu: 1500R; Funkcje dla graczy. |