Producenci
Zaloguj się
Obudowa LOGIC ARAMIS ARGB mATX/mITX Mini USB 3.0
kilka sztuk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Logic Concept |
| Nazwa typu | Obudowy |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Obudowa LOGIC Aramis ARGB ATX/mATX Midi USB 3.0 Black bez zas. |
Informacje podstawowe | |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format płyty | Micro-ATX; Mini-ITX. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
Techniczne | |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 0 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 1 szt. |
| Obsługa beznarzędziowa | Nie |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2; USB 3.0 x1; HD Audio (microphone + line-out). |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 290 mm |
| Okno | Nie |
Wentylator | |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 140 mm |
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 3 szt. |
| Ilość wentylatorów (max) | 3 szt. |
Fizyczne | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 370 x 170 x 360 |
| Waga (kg) | 2.500 |
Zasilacz | |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
Pozostałe parametry | |
| Cechy | Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 160 mm |
| Informacje dodatkowe | Miejsca montażu wentylatorów:•przód 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm.•tył 1 x 120 |
| Baza SCIP | Nie |