Producenci
Zaloguj się
Obudowa LOGIC ATOS ARGB mATX/mITX Mini USB 3.0
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Logic Concept |
| Nazwa typu | Obudowy |
| Okres gwarancji | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Obudowa LOGIC ATOS ARGB ATX/mATX Midi USB 3.0 Black bez zas. |
INFORMACJE PODSTAWOWE | |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format płyty | Micro-ATX; Mini-ITX. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
TECHNICZNE | |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 0 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 1 szt. |
| Obsługa beznarzędziowa | Nie |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x2; USB 3.0 x1; HD Audio (microphone + line-out). |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 290 mm |
| Okno | Nie |
WENTYLATOR | |
| Boczny kanał wentylacyjny | Nie |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 3 szt. |
| Ilość wentylatorów (max) | 3 szt. |
FIZYCZNE | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 340 X 200 X 385 |
| Waga (kg) | 2.500 |
ZASILACZ | |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Wyposażenie dodatkowe | Miejsca montażu wentylatorów:•przód 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm.•tył 1 x 120 |
| Cechy | Wymiary bez panelu przedniego i nóżek:300x200x375 |
| Informacje dodatkowe | Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 160 mm |