Producenci
Zaloguj się
Obudowa Modecom Volcano Panorama MIDI , Czarna
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Modecom |
| Nazwa typu | Obudowy |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Obudowa komputerowa Volcano Panorama Czarna |
Informacje podstawowe | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format płyty | ITX; ATX; Micro-ATX. |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
Techniczne | |
| Materiał | Stal |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 0 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 2 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 0 szt. |
| Obsługa beznarzędziowa | Nie |
| Gniazda na panelu | USB 3.0 x2; HD Audio (microphone + line-out). |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 6 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 430 mm |
| Okno | Nie |
Wentylator | |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 175 mm |
| Boczny kanał wentylacyjny | Tak |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 0 szt. |
| Ilość wentylatorów (max) | 9 szt. |
Fizyczne | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 433 x 259 x 388 |
| Waga (kg) | 6.900 |
Zasilacz | |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Standard zasilacza | ATX |
Pozostałe parametry | |
| Wyposażenie dodatkowe | Dodatkowe akcesoria Śrubokręt, ściereczka, pudełko na śrubki |
| Cechy | Możliwość montażu płyt z odwróconymi złączami, Beznarzędziowy montaż |
| Informacje dodatkowe | długość zasilacza: 200 mm, filtry przeciwkurzowe TAK. Dół, góra, bok obudo |
| Baza SCIP | Nie |
GPSR | |
| Dane producenta | MODECOM POLSKA Sp. z o.o., Puławska, 02-715 Warszawa, POLSKA, www.modecom.com/kontakt, |
| Dane podmiotu odpowiedzialnego za wprowadzenie do obrotu na terenie UE | MODECOM POLSKA Sp. z o.o., Puławska, 02-715 Warszawa, POLSKA, www.modecom.com/kontakt, |