Producenci
Zaloguj się
Obudowa Modecom Volcano Space Apex ARGB MIDI Biała
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | MODECOM |
| Nazwa typu | Obudowy |
| Okres gwarancji w miesiącach | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | ENTER |
| Opis ogólny | Obudowa komputerowa Volcano Space |
INFORMACJE PODSTAWOWE | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format płyty | ITX; ATX; Micro-ATX. |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
TECHNICZNE | |
| Materiał | Stal |
| Ilość zatok zewn. 5.25" | 0 szt. |
| Ilość zatok zewn. 3.5" (A) | 0 szt. |
| Ilość zatok wewn. 3.5" (B) | 1 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" (C) | 3 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5" lub 3.5" (D) | 0 szt. |
| Obsługa beznarzędziowa | Tak |
| Gniazda na panelu | USB 3.0 x2; HD Audio (microphone + line-out); USB Typu C X 1. |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 430 mm |
| Okno | Nie |
WENTYLATOR | |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 183 |
| Boczny kanał wentylacyjny | Nie |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 4 szt. |
| Ilość wentylatorów (max) | 9 szt. |
FIZYCZNE | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 461 x 235 x 505 |
| Waga (kg) | 11.600 |
ZASILACZ | |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Standard zasilacza | ATX |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Wyposażenie dodatkowe | Filtry zabezpieczające przed kurzem.Grubość stali: 0,8mm |
| Cechy | ożliwość zmiany miejsca panelu I/O (bok obudowy lub front).Możliwość pionow |
| Informacje dodatkowe | Maksymalna długość zasilacza przy zainstalowanych dyskach: 186 mm |