Producenci
Zaloguj się
Pamięć DDR5 16GB 4800MHz Crucial CL40 1,1V
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Crucial |
| Nazwa typu | Pamięci |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | DDR5 Crucial 16GB (1x16GB) 4800MHz CL40 1,1V |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Opóźnienie | CL 40 |
| Złącze pamięci | 288-pin |
| Napięcie (V) | 1.10 |
| Cechy | 16GB(1x16GB);4800MHz/CL40 |
| Informacje dodatkowe | Opóźnienie: 40-39-39; Gwarancja dożywotnia na warunkach producenta. |
GPSR | |
| Dane producenta | Micron Technology, Inc, 8000 S Federal Way, 83716 Boise, UNITED STATES, info@micron.com, 1-208-363-5790, |
| Dane podmiotu odpowiedzialnego za wprowadzenie do obrotu na terenie UE | Micron Technology, Inc, 8000 S Federal Way, 83716 Boise, UNITED STATES, info@micron.com, 1-208-363-5790, |