Producenci
Zaloguj się
Pamięć DDR5 16GB 5600MHz GOODRAM CL40
b. duża ilość
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Goodram |
| Nazwa typu | Pamięci |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | DR5 GOODRAM 16GB (1x16GB) 5600MHz CL46 1,1V |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 16 GB |
| Standard pamięci | DIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Opóźnienie | CL 46 |
| Napięcie (V) | 1.10 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Cechy | 16GB (1x16GB);5600MHz/CL46 |
| Informacje dodatkowe | Organizacja kości: 2048x8; Dożywotnia gwarancja producenta. |