Producenci
Zaloguj się
Pamięć SODIMM DDR4 8 GB / 3200 MHz Crucial CL22
duża ilość
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Crucial |
| Nazwa typu | Pamięci |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | SODIMM DDR4 Crucial 8GB (1x8GB) 3200MHz CL22 1,2V |
| Rodzaj pamięci | Pamięć RAM |
| Pojemność pamięci | 8 GB |
| Standard pamięci | SODIMM |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Opóźnienie | CL 22 |
| Złącze pamięci | 260-pin |
| Napięcie (V) | 1.20 |
| Cechy | 8GB(1x8GB);3200MHz/CL22 |
| Informacje dodatkowe | Opóźnienie: 22-22-22; Gwarancja dożywotnia na warunkach producenta. |
GPSR | |
| Dane producenta | Micron Technology, Inc, 8000 S Federal Way, 83716 Boise, UNITED STATES, info@micron.com, 1-208-363-5790, |
| Dane podmiotu odpowiedzialnego za wprowadzenie do obrotu na terenie UE | Micron Semiconductor (Deutschland) GmbH, Leopoldstraße 250 B, 80807 Monachium, GERMANY, info@micron.com, +49 89 9048720, www.micron.com |