Producenci
Zaloguj się
Procesor AMD Ryzen 7 7700 S-AM5 3.8/5.3GHz BOX
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | AMD |
| Nazwa typu | Procesory |
| Gwarancja | 36 m-cy |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Procesor AMD Ryzen 7 7700 S-AM5 3.80/5.30GHz BOX |
Informacje podstawowe | |
| Typ procesora | AMD Ryzen 7 |
Techniczne | |
| Proces technologiczny | 6 nm |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Częstotliwość taktowania CPU | 3800 MHz |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo) | 5300 MHz |
| Pamięć Cache L2 | 8 MB |
| Pamięć Cache L3 | 32 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba obsługiwanych wątków | 16 |
| Obsługa instrukcji 64-bit | Tak |
Pozostałe parametry | |
| Instrukcje multimedialne | |
| Opakowanie | BOX |
| Cechy | Ryzen 7 7700;5300MHz |
| Informacje dodatkowe | Dodatkowe chłodzenie; Obsługa ECC. |
GPSR | |
| Dane producenta | Advanced Micro Devices, Inc., 2485 Augustine Drive, 95054 Santa Clara, UNITED STATES, product-compliance@amd.com, +1 408-749-4000, |
| Dane podmiotu odpowiedzialnego za wprowadzenie do obrotu na terenie UE | Advanced Micro Devices, Inc., Logic Drive, Bianconi Avenue,Citywest, D24 T683, Dublin, Irlandia, product-compliance@amd.com, |