Producenci
Zaloguj się
Żarówka Led E27 24SMD 10W/220-240V 860lm
kilka sztuk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Klasa produktu | Żarówka |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Kolor światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Żywotność | 30000 H |
| Moc | 10 W |
| Napięcie | 230 V |
| Mocowanie | E27 |
| Ilość diod | 24 |
| Rodzaj diody | SMD 2835 |
| Średnica | 60 mm |
| Długość | 119 mm |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Czas rozświecania | 0s |
| Ilość cykli włączeń | do 50.000 |