Producenci
Zaloguj się
Zasilacz do notebooka Mitsu 19.5V 2.31A (4.5x3.0 )
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Mitsu |
| Nazwa typu | Zasilacze mobilne |
| Okres gwarancji | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 19.5V 2.31A (4.5x3.0 pin) do notebooka Dell |
| Moc [W] | 45.0 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19,5 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 2.31 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,5V / 2,31A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 00285K, 0285K, 03RG0T, 03RGOT, 04H6NV,
0CC0DT, 0CCODT, 0CDF57, ; 0D0KFY, 0DOKFY, 0JHJX0, 0JT9DM, 0KXTTW, 0X9RG3, 0YTFJC, 2CVCJ, ; 312-1307, 3RG0T, 3RGOT, 44PV8450-18463, 450-18061, 492-BBHO, 492-BBOF,; 4H6NV, AA45NM131, CC0DT, CDF57, D0KFY, ; DA45NM131, DA45NM140, FA45NE1-00, HA45NM140, HK45NM140, JHJX0, ; JT9DM, KXTTW, LA45NM121, LA45NM131, LA45NM140, ; O4H6NV, OCC0DT, OCCODT, OCDF57, OD0KFY, ; ODOKFY, OJT9DM, OKXTTW, OX9RG3, OYTFJC, PA-1450-66D1, ; PA-1M10, PA-1M1O, RFRWK, X9RG3, YTFJC, . |
| Wtyk | 4,5*3,0 + pin |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Normy i certyfikaty | CE; FCC; RoHS. |
| Wyposażenie dodatkowe | filtr ferrytowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 88 x 36 x 26 |
| Waga (g) | 313 |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po
darmowej rejestracji produktu; Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem; Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy; Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna. |