Producenci
Zaloguj się
Zasilacz do notebooka Mitsu 19V 2.37A (4.0x1.35)
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Mitsu |
| Nazwa typu | Zasilacze mobilne |
| Okres gwarancji | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 19V 2.37A (4.0x1.35) do notebooka Asus |
| Moc [W] | 45.0 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 2,37 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,0V / 2,37A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 0A001-00043100,0A001-00044600,0A001-00045900,0A001-00049200,0A001-00049700,; 0A001-00233800,0A001-00234800,0A001-00235000,0A001-00235800,0A001-00236300,; 0A001-00441200,0A001-00441700,0A001-00442900,0A200-00021000,0A200-00021900,; 90-XB3NN0PW00010Y,ad2066020,ADP-40TH,ADP-40TH A,ADP-40THA,ADP-45AW,; ADP-45AW AA,ADP-45AWAA,ADP-45BW,ADP-65AW A,N45W-01,W16-045N3B,W16-045N3B CL. |
| Wtyk | 4,0*1,35 |
| Długość kabla (m) | 110.00 |
| Normy i certyfikaty | CE; FCC; RoHS. |
| Wyposażenie dodatkowe | Filtr ferrytowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 88 x 36 x 26 |
| Waga (g) | 300 |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po
darmowej rejestracji produktu; Zabezpieczenie przed przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem ; Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna; Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy. |
| Baza SCIP | Nie |