Producenci
Zaloguj się
Zasilacz do notebooka Mitsu 20V 3.25A slim type
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Mitsu |
| Nazwa typu | Zasilacze mobilne |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 20V 3.25A (11.0x4.5 pin) do notebooka Lenovo |
| Moc [W] | 65.0 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 20 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 3,25 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 20,0V / 3,25A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 0A65802, 0B47455, 0B47456, 0B47457,
0B47458, ; 0B47459, 0B47461, 0B47462, 0B47463, 0B47464, ; 0B47465, 0B47466, 0B47467, 0B47468, 0B47469, ; 36200249, 36200291, 45N0253, 45N0254, 45N0319, ; 45N0320, 45N0358, ADLX65NCC3A, ADLX65NDC3A, ; ADLX65NLC2A, PA-1650-72, . |
| Wtyk | 11,0*4,5+pin |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Normy i certyfikaty | CE; FCC; RoHS. |
| Wyposażenie dodatkowe | filtr ferrytowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 107 x 45 x 28 |
| Waga (g) | 313 |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po
darmowej rejestracji produktu; Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem; Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy; Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna. |