Producenci
Zaloguj się
Zasilacz do notebooka Samsung 19V/4,74A 5.5x3.5pin
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Qoltec |
| Nazwa typu | Zasilacze mobilne |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Qoltec do Samsung 90W 19V 4,74A 5.5*3.5+pin |
| Moc [W] | 90.0 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19 |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 4,74 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,0V / 4,74A |
| Wtyk | 5,5*3,5+pin |
| Wyposażenie dodatkowe | * Kabel zasilający * rzep do porządkowania kabla |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 128 x 52 x 28 |
| Waga (g) | 291 |
| Informacje dodatkowe | Napięcie wejściowe:AC100V - 240V; Częstotliwość:50-60Hz; Wielkość (mm):128*52*28; Waga (g):291; Moc:90W; |