Producenci
Zaloguj się
Drukarka laserowa Brother HL-L1230W
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Brother |
| Nazwa typu | Urządzenia drukujące |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Drukarka laserowa Brother HL-L1230W (HLL1230W) |
Informacje podstawowe | |
| Rodzina | HL |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
Parametry druku | |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.0 s |
| Duplex | Nie |
| Technologia druku | Laserowa |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 20.0 stron/min |
| Nadruk na CD/DVD | Nie |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Ilość kolorów | 1 szt. |
Parametry faksu | |
| Telefon | Nie |
| Fax | Nie |
Techniczne | |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 64.00 |
| Standardowe języki drukarki | |
| Maksymalne zużycie energii | 380 W |
Łączność / komunikacja | |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0; WiFi. |
| Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo EIO | Nie |
| Pictbridge | Nie |
| IRDA | Nie |
Multimedia | |
| Czytnik kart | Nie |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
Obsługa nośników | |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 2000 |
| Minimalna gramatura papieru | 65 g/m2 |
| Maksymalna gramatura papieru | 105 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 150 arkuszy |
| Automatyczny podajnik dokumentów | Nie |
| Podawanie nośników, wykańczanie dokumentów Podawa | |
| Obsługiwane formaty druku | A4; Letter; Legal; Folio; A5; A5 LongEdge; Executive; B5; 16K. |
Eksploatacja | |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | TN119 |
| Ilość wkładów drukujących | 1 szt. |
Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft
Windows™; Linux (niektóre wersje); Mac OS (niektóre wersje); Chrome OS™. |
| Dołączone oprogramowanie | Oprogramowanie Windows (Brother
iPrint&Scan); Oprogramowanie Macintosh (Brother iPrint&Scan Desktop); Narzędzia, Easy Setup. |
Fizyczne | |
| Waga netto (kg) | 4.600 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 340 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 189 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 238 |
Pozostałe parametry | |
| Poziom hałasu | 51.0 dB(A) |
| Cechy | HL-L1230W;laser.mono. |
| Informacje dodatkowe | Panel sterowania : Przyciski; Funkcje drukarki : Drukowanie N na jeden, Druk plakatów, Drukowanie broszur; Ręczne drukowanie dwustronne, Profile drukowania, Druk znaku wodnego; Druk odwrotny, Wydrukuj pełne powiadomienie, Tryb oszczędzania tonera; Drukowanie identyfikatorów; Sterowniki drukarki: Linux (CUPS, LPD/LPRng (środowisko x86/x64)), Windows ; (11), ChromeOS, macOS; Bezpieczeństwo sieci: SSL/TLS (SMTP, HTTP, IPP), WEP 64/128 bitów, WPA-PSK ; (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), UWIERZYTELNIANIE SMTP, SNMP v3; Oprogramowanie do zarządzania siecią LAN/WAN (BRAdmin Professional); Monitor statusu; Wartość TEC : 0.31 kWh/tydzień; Wi-Fi: IEEE 802,11a/b/g/n. |