Producenci
Zaloguj się
Dysk SSD Team Group 256GB SATA III 2,5" (550/400)
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Team Group |
| Nazwa typu | Dyski twarde |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | SSD Team Group GX2 256GB SATA III 2,5" (500/400 MB/s) 7mm |
Techniczne | |
| Pojemność dysku | 256 GB |
| Format dysku | 2,5 cala |
| Typ dysku | SSD |
| Technika zapisywania danych | TLC |
| Prędkość odczytu (max) | 500 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 400 MB/s |
Charakterystyka | |
| Interfejs | SATA III (6 Gb/s) |
| Odczyt losowy | 80000 IOPS |
| Zapis losowy | 35000 IOPS |
| Średni czas miedzy uszkodzeniami (MTBF) | 1000000 h |
Złącza | |
| Typ złącza | 7-pin S-ATA |
Pozostałe parametry | |
| Cechy | 256GB;500/400 MB/s |
| Informacje dodatkowe | Wymiary: 100 x 69,9 x 7 mm |
GPSR | |
| Dane producenta | TEAM GROUP INC, 3F, No. 166, Jian Yi Rd., Zhonghe Dist, 23511 New Taipei City, TAIWAN, diana.chen@teamgroup.com.tw, +886282265000, |
| Dane podmiotu odpowiedzialnego za wprowadzenie do obrotu na terenie UE | INCOM GROUP S.A., MOKRONOSKA 6, 52-407 WROCŁAW, POLSKA, info@incomgroup.pl, +48713588000, |