Producenci
Zaloguj się
Listwa Acar F5 3m 5 gniazd szara
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | HSK DATA |
| Nazwa typu | Listwy zasilające |
| Gwarancja | 60 m-cy |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Listwa zabezpieczająca Acar F5 - następca modelu SL |
| Liczba gniazd wyjściowych | 5 |
| Długość kabla [m] | 3.00 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Ilość zabezpieczeń | 1 |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Maks. czas odpowiedzi układu przeciwprzepięciowego | 25 ns |
| Czas pracy | Nie |
| Kolor kabla | Szary |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Informacje dodatkowe | Automatyczny bezpiecznik, kolor szary |