Producenci
Zaloguj się
Listwa Acar S10 3 m 10 gniazd czarny
kilka sztuk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | HSK DATA |
| Nazwa typu | Listwy zasilające |
| Gwarancja | 60 m-cy |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Listwa zasilająca Acar |
| Liczba gniazd wyjściowych | 10 |
| Długość kabla [m] | 3.00 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Maksymalny prąd impulsu | 6.50 kA |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Ilość zabezpieczeń | 1 |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Informacje dodatkowe | Wymiary: 448 x 54 x 55 mm; 5 gniazd dwubiegunowych ze stykiem ochronnym 10 A/250 V; 5 gniazd dwubiegunowych 10A/250V; automatyczny bezpiecznik; kolor czarny; kołki ochronne gniazd połączone z przewodem ochronnym (system 2P + Z). |