Producenci
Zaloguj się
Listwa Ever antyprzepięciowa Classic 5m
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Ever |
| Nazwa typu | Listwy zasilające |
| Gwarancja | 60 -mcy |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Listwa antyprzepięciowa Ever Classic 5m |
| Liczba gniazd wyjściowych | 5 |
| Długość kabla [m] | 5.00 |
| Napięcie znamionowe | 250V, 50Hz |
| Maksymalny prąd impulsu | 6.00 kA |
| Absorbcja energii | 175.0 J |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Ilość zabezpieczeń | 1 |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Czas pracy | Nie |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Informacje dodatkowe | System ochrony przed dostępem dzieci
(System Child Protection); Typ zabezpieczenia przepięciowego: SPD typ 3; Wtyczka: NF C 61-314; Wyłącznik sieciowy: Dwubiegunowy, podświetlany; Wymiary [szer. x dł. x wys.]: 64 x 345 x 50 mm; Waga netto: 727 g; Produkt zgodny z CE; Wtyk zasilający z uziemieniem; Bezpiecznik automatyczny; Wskaźnik ochrony przeciwprzepięciowej; Uchwyty do mocowania naściennego; Możliwość ułożenia przewodu zasilającego w różnych kierunkach; 10-letnia gwarancja (producenta); Ubezpieczenie przyłączonego sprzętu do 1500 EUR. |
| Baza SCIP | Nie |