Producenci
Zaloguj się
Listwa ORVALDI ORV-5 1,5m 5 gnizad
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | ORVALDI |
| Nazwa typu | Listwy zasilające |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Filtr zasilający ORVALDI ORV-5 1,5m |
| Liczba gniazd wyjściowych | 5 |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Napięcie znamionowe | 110-250V |
| Maksymalny prąd impulsu | 4.50 kA |
| Absorbcja energii | 210.0 J |
| Prąd znamionowy | 10.0 A |
| Bezpieczniki | Automatyczny |
| Maks. czas odpowiedzi układu przeciwprzepięciowego | 1 ns |
| Czas pracy | Nie |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor obudowy | Ciemnoszary (Dark grey) |