Producenci
Zaloguj się
Monitor Dahua 22" LM22-A200 HDMI VGA
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | DAHUA |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Okres gwarancji w miesiącach | 36 mc-y |
| Miejsce serwisowania | ENTER |
| Opis ogólny | Monitor Dahua 22" LM22-A200 HDMI VGA |
WYŚWIETLACZ | |
| Przekątna ekranu | 22.00 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Jasność matrycy | 200 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
TECHNICZNE | |
| Touch | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
ZŁĄCZA | |
| Złącza zewn. | HDMI; D-Sub / VGA. |
ZUŻYCIE ENERGII | |
| Pobór energii (podczas pracy) | 30.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
SPEŁNIANE STANDARDY I NORMY | |
| Normy spełniane przez monitor | CE; FCC. |
FIZYCZNE | |
| Kolor obudowy | Czarny (Midnight Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 496 x 285 x 51,5 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.42 |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, zasilacz, podstawka |
| Cechy | |
| Informacje dodatkowe | Zasilanie: DC12V; Temperatura pracy: 0°C-40°C; Wilgotność: 20%-80%. |