Producenci
Zaloguj się
Monitor LCD 21,5" AOC 22B2H VGA HDMI
spodziewana dostawa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | AOC |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Gwarancja | 36 m-cy |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Monitor AOC 21,5" 22B2H VGA HDMI |
INFORMACJE PODSTAWOWE | |
| Rodzina | |
WYŚWIETLACZ | |
| Przekątna ekranu | 21.50 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0.248 mm |
| Czas reakcji matrycy | 6.5 ms |
| Jasność matrycy | 200 cd/m2 |
| Kontrast dynamiczny | 200000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 75 Hz |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 30 - 83 kHz |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 50 - 76 Hz |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia (Tilt) | -3,5° / +21,5° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
TECHNICZNE | |
| Touch | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa G-Sync | Nie |
| Obsługa FreeSync | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
ZŁĄCZA | |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA; HDMI. |
SPEŁNIANE STANDARDY I NORMY | |
| Normy spełniane przez monitor | CE; FCC. |
FIZYCZNE | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Tryb Low Blue Light; Konstrukcja bezramkowa. |