Producenci
Zaloguj się
Monitor LCD 21,5" DELL SE2222H (210-AZKU)
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | DELL |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Okres gwarancji | 36 m-cy |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Dell 21,5" SE2222H (210-AZKU) HDMI VGA |
WYŚWIETLACZ | |
| Przekątna ekranu | 21.50 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0.249 mm |
| Czas reakcji matrycy | 12.000 ms |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 48~75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30~83 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Nasycenie kolorów | 72% (sRGB) |
TECHNICZNE | |
| Touch | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
ZŁĄCZA | |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA; HDMI; |
ZUŻYCIE ENERGII | |
| Pobór energii (podczas pracy) | 22.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Klasa energetyczna | E |
SPEŁNIANE STANDARDY I NORMY | |
| Normy spełniane przez monitor | TUV; RoHS. |
FIZYCZNE | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 504,26 x 384,08 x 178,81 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 404,26 x 295,38 x 49,21 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.67 |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, osłona śruby VESA, podstawa stojaka, podstawka podnoszona |
| Informacje dodatkowe | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington; Dell Easy Arrange, Dell ComfortView, technologia Low Blue Light; Anti-glare 3H hardness. |
| Gwarancja producenta | 36 m-cy |