Producenci
Zaloguj się
Monitor LCD 23,8" iiyama G-Master GB2445HSU-B1
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | iiyama |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Gwarancja | 36 m-cy |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Monitor iiyama 23,8" G-Master G2445HSU-B1 Black Hawk IPS FHD 100Hz HDMI DP |
Informacje podstawowe | |
| Rodzina | G-Master |
Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 110 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
Techniczne | |
| Touch | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła (Low Blue Light) | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
Złącza | |
| Złącza zewn. | HDMI; DisplayPort; USB 2.0 x 2; USB 2.0 Type-B; Wyjscie słuchawkowe; Kensington Lock. |
Zużycie energii | |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Klasa energetyczna | E |
Spełniane standardy i normy | |
| Normy spełniane przez monitor | CE; TUV-Bauart; EAC; VCCI-B; PSE; RoHS; ErP; WEEE; REACH; UKCA. |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 538,5 x 504 x 171 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | |
| Waga z podstawą (kg) | 4.40 |
Pozostałe parametry | |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający; Kabel USB (1,5 m); Kabel HDMI (1,5 m); Skrócona instrukcja. |
| Informacje dodatkowe | HDMI 1.4, DP 1.2; Zasilanie: AC 50 - 60V, 100/240Hz. |