Producenci
Zaloguj się
Monitor LCD 24" DELL E2425HS VA 75H HDMI DP
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | DELL |
| Nazwa typu | Monitory LCD |
| Gwarancja | 36 m-cy |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Monitor Dell 24" E2425HS (210-BNJV) VA FHD 75Hz HDMI DP VGA głośniki |
Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 24.00 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0.270 mm |
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -173° / +173° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Nasycenie kolorów | 83% (NTSC) |
Techniczne | |
| Touch | Nie |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
Złącza | |
| Złącza zewn. | DisplayPort; D-Sub / VGA; Kensington Lock. |
Zużycie energii | |
| Pobór energii (podczas pracy) | 13.00 W |
| Klasa energetyczna | D |
Spełniane standardy i normy | |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star 8.0; RoHS; TCO. |
Fizyczne | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 538,64 x 512,07 x 209,46 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | |
| Waga z podstawą (kg) | 4.57 |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.88 |