Producenci
Zaloguj się
Mysz LOGIC LM2A optyczna czarna
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Logic Concept |
| Nazwa typu | Myszy komputerowe |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Mysz Logic LM2A |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Ilość klawiszy | 3 |
| Ilość pokręteł | 1 |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1200 |
| Rozdzielczości pośrednie (dpi) | 100 - 12000 |
| Kolor | Czarny |
| Typ złącza | USB 2.0 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.30 m |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 95 x 55 x 31 |
| Waga (g) | 50 |
| Opakowanie | BOX |
| Informacje dodatkowe | Zasięg pracy: 10 m,Zasilanie: 2 x bateria AAA,Technologia 2,4 GHz, |