Producenci
Zaloguj się
Notebook HP ProBook 460 16"/5 125U/16GB/512/W11
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | HP |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | HP ProBook 460 G11 16"WUXGA/Ultra 5 125U/16GB/SSD512GB/Intel/W11 2Y |
Informacje podstawowe | |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | ProBook |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 16.00 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch | Nie |
Procesor | |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 processor 125U (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 12 / 14 |
Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
Grafika | |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
Dysk twardy | |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
Napęd optyczny | |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
Złącza | |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Złącze DisplayPort | USB-C x 2 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 Gen 1 + 2x 3.2 Gen 2x2 Typu C/DP |
Łączność / komunikacja | |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
Bateria | |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii (Wh) | 56.0 |
Multimedia | |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowane 2 mikrofony. |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
Fizyczne | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 251 x 359 x 11 - 17 |
| Waga (kg) | 1.740 |