Producenci
Zaloguj się
Notebook Lenovo V15 15,6"/Core 5 120/16GB/512/W11
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | Lenovo |
| Nazwa typu | Notebooki |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Lenovo V15 G5 15,6"FHD/Core 5 120U/16GB/SSD512GB/Intel Graphics/W11 Black |
Informacje podstawowe | |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | V-Series |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Kolor obudowy | Czarny (Business Black) |
Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1080 (Full HD) pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Touch | Nie |
Procesor | |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ 5 processor 120U (12M Cache, up to 5.00GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 10 / 12 |
Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
Grafika | |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Graphics |
| Dodatkowa karta graficzna | Nie |
Dysk twardy | |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | Tak |
Napęd optyczny | |
| Napęd optyczny wbudowany | Nie |
| Rodzaj napędu optycznego | |
Złącza | |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 3x : 2x 3.0 + 1x Typu C |
Łączność / komunikacja | |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
Bateria | |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Polimer 3 cell battery |
| Pojemność baterii (Wh) | 47.0 |
Multimedia | |
| Wbudowane Audio | HD Audio |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowany mikrofon. |
| Wbudowana kamera internetowa | 0,9 MPix |
| Czytnik kart | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura | Klawiatura odporna na zachlapanie z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
Fizyczne | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 236 x 359 x 18 |
| Waga (kg) | 1.610 |
Pozostałe parametry | |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | |
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W |
| Cechy | Core 5 120U;SSD512GB |
| Informacje dodatkowe | Jasność matrycy: 300 nitów; Kontrast: 800:1; Częstotliwość odświeżania matrycy: 60Hz; 1x M.2 PCIe NVMe Gen 4 2242; HDMI 1.4b; Wbudowana zaślepka kamery; Szyfrowanie TPM; Gniazdo linki zabezpieczającej; ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold, ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TCO 9.0. |