Producenci
Zaloguj się
PG Gigabyte B760M AORUS ELITE AX DDR5 s.1700
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | GIGABYTE |
| Nazwa typu | Płyty główne |
| Gwarancja | 36 m-cy |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Płyta Gigabyte B760M AORUS ELITE AX 1.0 |
PAMIĘĆ | |
| Ilość złącz pamięci DDR5 | 4 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 192 GB |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Standard pamięci | DDR5-4000; DDR5-4800; DDR5-5200 (OC); DDR5-5400 (OC); DDR5-5600 (OC); DDR5-5800 (OC); DDR5-6000 (OC); DDR5-6200 (OC); DDR5-6400 (OC); DDR5-6600 (OC); DDR5-6800 (OC); DDR5-7000 (OC); DDR5-7200 (OC); DDR5-7400 (OC); DDR5-7600 (OC). |
| Uwagi do pamięci RAM | Support for ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8
memory modules ; (operate in non-ECC mode); Support for non-ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 memory modules; Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules. |
GRAFIKA | |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub Intel® UHD Graphics / Intel® Xe Graphics (zależy od procesora) |
| Gniazda karty graficznej | HDMI; DisplayPort. |
| Uwagi do karty graficznej | Support for HDMI 2.1 version and HDCP
2.3; Support for DisplayPort 1.2 version and HDCP 2.3. |
DŹWIĘK | |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek® HD Audio CODEC |
| Gniazda karty dźwiękowej | 2x Audio Jack; Wyjście optyczne S/PDIF; Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu. |
| Uwagi do karty dźwiękowej | 2/4/5.1/7.1-channel |
ŁĄCZNOŚĆ / KOMUNIKACJA | |
| Port LAN | 1x 2,5 Gigabit LAN 100/1000/2500 Mb/s |
| Uwagi do karty sieciowej | |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 4 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 8 |
| Porty USB na panelu tylnym | 4x USB 2.0 + 3x USB 3.0 + 1x USB 3.1 + USB 3.2 Type-C |
| Gniazda USB na płycie głównej | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.1 (2 porty) + 1x USB 3.1 Type-C (1 port) |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.3 |
| Uwagi do WiFi / BT | Support for 11ax 160MHz wireless standard |
TECHNICZNE | |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Obsługiwane typy procesorów | Intel Core i3 12th Generation; Intel Core i5 12th Generation; Intel Core i7 12th Generation; Intel Core i9 12th Generation; Intel Core i3 13th Generation; Intel Core i5 13th Generation; Intel Core i7 13th Generation; Intel Core i9 13th Generation; Intel Core i3 14th Generation; Intel Core i5 14th Generation; Intel Core i7 14th Generation; Intel Core i9 14th Generation; Intel Celeron™ (Socket 1700); Intel Pentium™ (Socket 1700). |
| Uwagi do procesora | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Format płyty | M-ATX |
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
ZŁĄCZA | |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE) | Brak |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset+CPU: 4x SATA III 6Gb/s + 2x M.2 |
| Uwagi do kontrolera SATA | |
| Złącza PCI Express x16 | 2 |
| Uwagi do złącz PCI | Znajdują sie w zakładce Opis produktu |
| Inne porty i gniazda | CPU fan header; 3x System Fan; 2x RGB LED Headers; Thunderbolt Add-on Card Connector; Gniazdo modułu TPM; Q-Flash Plus button; Reset button; Reset jumper; Clear CMOS jumper; 2x SMA antenna connectors (2T2R). |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) + ATX12V (4-pin) |
FIZYCZNE | |
| Wymiary [S x W] (mm) | 244 x 244 |
BIOS | |
| BIOS | 1 x 256 Mbit flash; PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0 |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Opakowanie | BOX |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Cechy | Płyta Gigabyte B760M AORUS ELITE AX 1.0;mATX |
| Informacje dodatkowe | Operating System: Support for Windows
10/11 64-bit; Bundled Software:; - Norton Internet Security (OEM version); - LAN bandwidth management software. |