Producenci
Zaloguj się
Projektor Benq MX560 DLP XGA 4000ANSI 20 000:1
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | BenQ |
| Nazwa typu | Projektory |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Projektor Benq MX560 DLP XGA 4000ANSI 20 000:1 2xHDMI |
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | DLP |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 4:3 |
| Rozdzielczość natywna | 640 x 480 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1200 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 4000 ANSI |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 107.0 mln |
| Kontrast | 20000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 6000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Minimalny rozmiar ekranu | 60 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 150 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.96 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 2.15 m |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Złącza wejścia | HDMI x2; D-Sub; Audio In; RS-232; S-VIDEO; Composite. |
| Złącza wyjścia | Audio Out; USB (Typ A) Out; USB (mini B) Out. |
| Waga (kg) | 2.300 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 221 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 296 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 120 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 280 W |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Poziom hałasu (typowy) | 34 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Pilot | Tak |
| Gwarancja na lampę | |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Futerał | Nie |
| Informacje dodatkowe | System projekcji: Pojedynczy DLP 0.55"
XGA; Zawartość:; - Pilot zdalnego sterowania z baterią, Kabel zasilający,; - Karta gwarancyjna, Kabel VGA (D-sub); Zasilanie: 100V do 240V AC. |
GPSR | |
| Dane producenta | BenQ Europe B.V, Meerenakkerweg 1-17, 5652 Eindhoven, NETHERLANDS, Support.BenQ.com, |
| Dane podmiotu odpowiedzialnego za wprowadzenie do obrotu na terenie UE | BenQ Europe B.V, Meerenakkerweg 1-17, 5652 Eindhoven, NETHERLANDS, Support.BenQ.com, |