Producenci
Zaloguj się
Projektor ViewSonic LX60HD Smart LED Google TV
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Marka | VIEWSONIC EUROPE |
| Nazwa typu | Projektory |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Projektor ViewSonic LX60HD 1080p Smart LED z wbudowanym Google TV |
| Typ projektora | Kino domowe |
| Technologia | LED |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Autofocus | Tak |
| Tryb ekonomiczny | Nie |
| Jasność w trybie normalnym | 630 ANSI |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16.7 mln |
| Kontrast | 4200 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 20000 h |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Minimalny rozmiar ekranu | 50 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 140 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.42 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 3.80 m |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Złącza wejścia | HDMI; USB (typ A) x2. |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm; USB (Typ A) Out x2. |
| Waga (kg) | 3.120 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 228 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 227 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 159 |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Poziom hałasu (typowy) | 40 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Pilot | Tak |
| Gwarancja na lampę | |
| WiFi | Tak |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Futerał | Tak |
| Informacje dodatkowe | Wbudowany Google TV, aplikacja Netflix,
Bluetooth oraz Wi-Fi; Automatyczne dopasowanie się do ekranu, korygowanie zniekształceń oraz ; automatyczna regulacja ostrości. |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
| Baza SCIP | Nie |
GPSR | |
| Dane producenta | VIEWSONIC EUROPE LIMITED, Miles Yard 10 Miles Street, SW81GX London, United Kingdom, www.viewsonic.com/eu/contact, 44 20 7382 8250, |
| Dane podmiotu odpowiedzialnego za wprowadzenie do obrotu na terenie UE | ViewSonic Europe Limited, Haaksbergweg 75, 1101BR Amsterdam, NETHERLANDS, EPREL@viewsoniceurope.com, |