Producenci
Zaloguj się
Słuchawki Defender TWINS 916 bezprzewe Bluetooth
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Defender |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Defender TWINS 916 bezprzewodowe Bluetooth białe |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Multimedialna(e) |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 10mm |
| Czułość słuchawek | 93dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 5kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Czułość mikrofonu | -42 dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.00 |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Biały |
| Opakowanie | BOX |
| Zawartość opakowania | Słuchawki, stacja ładująca z wyświetlaczem |
| Informacje dodatkowe | Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy
Bluetooth; Wbudowany mikrofon ; Sterowanie dotykowe; Słuchawki zaprojektowane z uwzględnieniem kształtu ucha; Mikrofon i wielofunkcyjny przycisk sterowania znajdują się na słuchawkach; W zestawie etui do przechowywania i ładowania 200mAh; Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki do 4h; USB-C. |