Producenci
Zaloguj się
Słuchawki z mikrofonem NATEC Canary Go czarne
kilka sztuk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Natec |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Okres gwarancji | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Natec Canary Go czarne |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Ergonomic |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Czułość słuchawek | 105dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 30Hz - 16kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.00 m |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | CECHY PRODUKTU:; - Niska waga; - Wysokiej jakości tekstylne nauszniki; - Pilot z regulacją głośności; - Dookólny mikrofon; - Odporny na uszkodzenia tekstylny przewód; Przetwornik 40 mm Neodymowy; Czułość mikrofonu - 58 dB. |
| Baza SCIP | Nie |