Producenci
Zaloguj się
Słuchawki z mikrofonem NATEC Drone
kilka sztuk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Natec |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Natec Drone czarne |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Ergonomic |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 50Hz - 30kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.00 m |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | - komfortowe materiałowe nauszniki ; - niełamliwy przewód w nylonowym oplocie,; - mikrofon na elastycznym wysięgniku,. |