Producenci
Zaloguj się
Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-839BX, Bluetooth
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | VAKOSS |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Okres gwarancji | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem VAKOSS SK-839BX, Bluetooth, czarne |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Czułość słuchawek | 100dB +/-3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon wbudowany w słuchawkę |
| Czułość mikrofonu | -58 dBV/Pa |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | Bluetooth |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 10.00 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Moc maksymalna [mW] | 20 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Zawartość opakowania | słuchawki +kabel Audio + kabel do ładowania |
| Informacje dodatkowe | Bluetooth v5.0; Czas ładowania ok 2h, czas odtwarzania muzyki ok 6h; wymiary produktu: 168*192*82mm; wbudowana bataria litowo-jonowa 300mAh. |
| Baza SCIP | Nie |