Producenci
Zaloguj się
Tusz kolor nr.103 Epson yellow (C13T00S44A)
kilka sztuk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Epson |
| Nazwa typu | Materiały eksploatacyjne |
| Gwarancja | 3 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Tusz Epson 103 yellow (C13T00S44A) |
| Producent OEM | Epson |
| Symbol OEM | C13T00S44A |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Tusz |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Kolor: | yellow (żółty) |
| Wydajność* | 7500 stron |
| Pojemność (ml) | 65.0 ml |
| Kompatybilny z modelami | EcoTank L3110, EcoTank L3111, EcoTank
L3150, EcoTank L3151, EcoTank L1110,; EcoTank L5190, EcoTank L3156, EcoTank L3160. |
| Cechy | Yellow;7500 |