Producenci
Zaloguj się
UPS Quer Micropower 1000 600W 4xSCHUKO
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Quer |
| Nazwa typu | Zasilacze awaryjne UPS |
| Gwarancja | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Quer Micropower 1000 (offline, 1000VA/600W 4xSCHUKO) |
TECHNICZNE | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Liczba gniazd wyjściowych | 4 |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Nie |
| Zimny start | Nie |
BATERIA | |
| Rodzaj akumulatora | 12 V/7.0 Ah x2 |
FIZYCZNE | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 338x149.3x162mm |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Waga (kg) | 7.800 |
| Informacje dodatkowe | Czas ładowania: 6-8 godzin do 90% po całkowitym rozładowaniu |