Producenci
Zaloguj się
UPS Quer Micropower 800 480W 2xSCHUKO
magazyn zewn.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Quer |
| Nazwa typu | Zasilacze awaryjne UPS |
| Okres gwarancji | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Enter |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Quer Micropower 800 |
TECHNICZNE | |
| Moc pozorna | 800 VA |
| Moc czynna | 480 W |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Nie |
| Zimny start | Nie |
BATERIA | |
| Rodzaj akumulatora | 12 V/9.0 Ah |
FIZYCZNE | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 298x101x142mm |
POZOSTAŁE PARAMETRY | |
| Waga (kg) | 4.700 |
| Informacje dodatkowe | Czas ładowania: 6-8 godzin do 90% po całkowitym rozładowaniu |
| Baza SCIP | Nie |