Producenci
Zaloguj się
Słuchawki z mikrofonem NATEC Rhea
kilka sztuk
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Producent | Natec |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Okres gwarancji | 24 m-ce |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Natec Rhea czarne |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Ergonomic |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 50Hz - 16kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | -58dB +/-3dB |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Pozłacane styki | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.20 m |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | CECHY PRODUKTU:; -- wysokiej jakości przetworniki neodymowe; -- mikrofon dookólny; -- podwójne złącze minijack 3,5 mm; -- skórzane nauszniki; -- regulacja głośności na przewodzie; SPECYFIKACJA PRODUKTU:; Złącze 3-pin minijack 3,5 mm (x2); Przetwornik 40 mm Neodymowy; Pasmo przenoszenia 20 – 20 000 Hz; Dynamika przetworników 105 dB; Impedancja 32 ; Czułość (Mikrofon) - 58 dB; Długość przewodu 2.2 m. |
| Baza SCIP | Nie |